whatsapp
 • Telefon
  +90 (212) 618 6060 | +90 (543) 456 5757
 • Mail
  borsains@gmail.com
 • Çalışma Saatleri
  09:00 - 17:00

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Biz ve Size dair ..
Aracılık, Yatırım, Danışmanlık ve Mülk Yönetimi konularında çalışmaktayız.
Müşterilerine arsa seçiminden ortaya çıkan mülkün yönetimine kadar proje geliştirme sürecinin tüm aşamalarında hizmet sunmayı başarabilen ve konuttan ofise , sanayiden lojistiğe geniş bir çalışma alanını kapsayan bir şirketiz.

Borsa İnşaat ve Emlak rakiplerinden ayıran en önemli özellik önceki projelerinden edindiği tecrübe ile doğru yatırımcılara doğru zamanda ulaşabilmesidir.bu özel veritabanını aracılık, yatırım, danışmanlık ve mülk yönetimi konularında müşterilerimize sunmaktayız.

Borsa İnşaat ve Emlak Hizmet alanları
Konut (sadece danışmanlık ve proje pazarlama hizmeti)
Ofisler
Sanayi & Lojistik
Arsa
Ticari işletmeler

Aracılık hizmeti ile kurumsal müşterilerin beklentilerini optimize edebilmek için geniş yelpazeli bir hizmet portföyü sunmaktayız. Aracılık hizmetlerimiz, bunlarla kısıtlı olmamakla birlikte, şu konularıda kapsar;
. Mülk sahibi temsilciliği
. Kiracı/Alıcı Temsilciliği
Borsa İnşaat ve Emlak yatırım hizmeti ile mevcut kira getirili mülklerin satışı konusunda yatırımcılarımızı yönlendirmekteyiz.Gelişmiş pazarlama ve satış donanımlarıyla, mülk sahiplerimize yüksek katma değer kazanma imkanı sunmaktayız.Yatırım yönlendirmelerimizi, ülkemizin dört bir yanında gelişmiş ve gelişmekte olan lokasyonlardan oluşmaktadır.

Borsa İnşaat ve Emlak danışmanlık hizmeti, konut projelerinin yanı sıra, ofisler, sanayi tesisleri, lojistik tesisleri, ve tüm mülk çeşitleri için en yüksek ve en verimli kullanım çalışmalarıyla , pazarlama hizmeti de sunmaktayız. Uzmanlığımız ve tecrübemiz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarının ortaya çıkarılması ve işletmelerin ve mülklerin ihtiyaçlarına odaklı çözümlerin üretilmesini temin etmektedir.

Borsa İnşaat ve Emlak mülk yönetimi hizmeti ile aynı ve birbirinden farklı lokasyonlarda gayrimenkulü olan kişi ve firmaların gayrimenkullerinin pazarlanması , kiralanması , kira sözleşmelerinin yenilenmesi gibi konularda siz gayrimenkul sahiplerinin yerine tüm bu işleri takip ediyoruz.
Hepsinden ötesi bütün önceliğimiz;

İtibarımıza sahip çıkmak İtimatınıza her daim nail olmaktır.

Saygılarla

MEHMET GÖKGÖZ

MİSYONUMUZ

 • İnsana ve çevreye duyarlı müşteri ile ilişkilerini en üstte tutan kaliteden taviz vermeyen güvenli yaşam alanları kazandırmak.
 • Müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak bilgili ve dinamik personeli ile verimliliği ve sürekliliği artırarak müşterilerimizi ev sahipi edindirmek.
 • Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.
 • Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak. 
 • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.
 • Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak.

VİZYONUMUZ

 • Hedefimiz kaliteyi en uygun şekilde sunarak bu paralelde dengeli, sağlam büyümek ve her geçen gün daha geniş kitlelere daha kaliteli ve etkin hizmet sunmaktır.
 • İlkelerimize sadık bilgili ve dinamik personelimiz ile koşullar ne olursa olsun, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.